Menu strony

Consulting dla dużych firm

Dzisiejszy świat nieubłaganie goni do przodu wymagając od nas dotrzymania mu kroku. Gospodarka modernizuje się błyskawicznie dyktując firmom konieczność notorycznego modernizowania jakości usług. To z kolei wymaga podwyższania umiejętności pracowników – i to nie tylko typowo merytorycznych.


Biznes, mężczyźni
szkolenia biznesowe, na które decydują się przedsiębiorstwa chcące być konkurencyjne, obejmują również tzw. zdolności miękkie. Ich podstawowe przejawy to sprzedaż, profesjonalne zarządzanie przez cele, czy organizacja pracy.

Consulting – nowa strategia na rynku
Szkolenia biznesowe to jedna znacząca materia, a usługi konsultingowe druga. Dotyczą one przede wszystkim znaczących firm oraz obejmują szeroko pojęte doradztwo. Fachowcy z firm konsultingowych radzą swoim klientom, w jaki sposób zarządzać biznesem, by osiągnąć zaplanowane zamysły biznesowe. Usługi konsultingowe zaczynają się od drobiazgowej analizy obszaru, w jakim funkcjonuje firma, natomiast kończą na przedstawieniu klientowi efektów badań. Konsulting (szczegóły: http://www.4results.pl/o-nas/nasze-podejscie) to dyscyplina, jakiej uprawianie wymaga odpowiedniej znajomości realiów rynkowych, ekonomii tudzież nierzadko też zagadnień statystycznych.

Coaching – szkolenie
coaching to szkolenie mające na celu podwyższenie kwalifikacji jednakże w odróżnieniu od szkoleń biznesowych bądź usług konsultingowych nie polega na pracy z zespołem, ani na badaniu kondycji rynkowej firmy oraz jej otoczenia. Coaching (więcej: http://www.4results.pl/) to szkolenie na linii trener (coach) – klient. Polega na wspólnym ustaleniu postanowień klienta oraz wytworzeniu takich zdolności, jakie pomogą je spełnić.

1 2